LOUKA - ENDURO

Stránky věnované mé osobě a Enduru

News

Tady se dozvíte o všech novinkách.....

Dnes 10.3.12 jsem byl zase potrénovat naštívil jsem trať v Třebízi, kterou mám rád... když jsem přijel nebylo skoro kde zaparkovat jak bylo plno, na trati to vypadalo jako na závodě.... podle toho vypadala i trať, která byla rozjebaná jako blázen. Takže takhle na začátek to bylo dost těžké.
No nic musí se to přemoc.

Vložil jsem do galerie pár obrázků co mi nafotil můj kamarád Tombee. Stačí kliknout

Zatim ciao LOUKA
Přidáno nové video z tréninku 3.3.2012.Tudy do sekce VIDEO stačí kliknout
Rozhodl jsem se, že se zase podívám mezi Enduráky.

Hodně lidí mě začalo přemlouvat ať zase začnu závodit. Takže jsem popřemýšlel a zjistil jsem, že to není uplně tak špatný nápad někam se ty peníze musí dát a do sportu je to dobrá volba.

Tuto sezónu pojedu na motocyklu Yamaha 250 4T tudíž v kategerii E1 a to pod číslem 44, doufám, že mi přinese štěstí.

Jelikož jsem 2,5 roku vůbec nejzdil nebo abych řekl uplnou pravdu seděl jsem na tom 4x je mi jasné, že asi nepojedu na předních pozicích, ale udělám maximum aby to nebyla uplná ostuda.

Během dne přídám nějaké videa s posledního tréninku.

Zatim hoja Louka

Zdravím Vás všechny po dlouhé době asi nebyla uplně chuť psát tato sezóna není pro mne uplně nejlepší na prvním mistráku v Pacově jsem si udělal koleno když bylo konečně v pohodě tak jsem musel zas chodit do práce a když jsem začal zas trénovat a už měl docela solidní formu na další mistrák drc ruka v háji... při sobotním tréninku jsem se srazil s Tomášem Coubalem kterého to rozhodilo a šel přímo do mě asi tak na čtyrku takže v celku slušná rána jsem trochu pochroumanej, ale nejvíc to odnesla ruka zatím se na rtg neprojevila žádná zlomenina, ale doktor si myslí, že se prý objeví a to oblíbená kost motorkářů NAVYKULÁRKA (člunková kost).

Jsem zvědav jak to dopadne snad budu mít štěstí....

Před nedávnem mě nafotil pan profík fotograf Jiří matuch Matušinec, tak Vám sem dávám ochutnávku fotek další přibudou, stačí kliknout HERE

Tak první závod pro mě nedopadl dvakrát dobře na moto jsem se cítil dobře i trať mi sedla, ale v mém prvním rychlém kole při kvalifikační jízdě mi uteklo přední kolo v zatáčce a motorka spadla tak nešikovně na moje koleno že mi ho uplně prolomilo.

Příští týden jsem objednán k doktoru Kutáčkovi tak jsem zvědav co mi na to řekne.

Až budu vědět nějaký podrobností hodím jsem info.

Foto motorky atd. HERE

Zdravím Vás zas pod delší době nebylo moc o čem psát, ale dnes odjíždím na první závod Mistrovství republiky motokrosu do Pacova.

Jelikož je to první závod tak konkurence bude určitě obrovská a bude velkej boj o startovní pozici na žebříku.

Tak mi držte palce po závodě hodím nějaké info plus obrázky temovýho polepu a dresu.

Zatim ciao Louka

Přídal jsem Vám nové video ze Záboří ... stačí kliknout HERE
Tak mám pro Vás velkou novinu v pátek jsem navázal spolupráci se společností PRI Team, která se zabývá prodejem: motorek, čtyrkolek, skútrů, oblečení na moto, náhradních dílů a atd... pro více info: www.primotorbike.com

Takže doufám, že spokojenost bude na obou stranách.

Louka

Teď se toho zas moc nedělo, ale včera jsem byl trénovat v Milovicích byla to asi jediná sjízdná trať v republice. Bohužel přes noc pršelo takže písek byl dost tězká a místama bylo docela bahno. Trénink byl fakt náročný protože všude byly samé koleje jako na nádraží takže se člověk musel dost soustředit.

Na fýzu to bylo super a to těď potřebuju nejvíc protože na místráku 30 minut + 2 kola to nebude žádná sranda :D

Ve středu bych tu měl přidat zajímouvou novinku.

Zatím Louka

V pátek bylo vyhlášení za celou Endurovou sezónu 2008. Kde jsem si odnesel poháry za samé 3. místa a to: