LOUKA - ENDURO

Stránky věnované mé osobě a Enduru

News

Přidané nové věci na prodej  v rubrice Bazar. stačí klinout HERE
Tak zítra už konečne vyrážíme na soustředko do Itálie. Cesta za teplem by měla byt 1400 km z prahy.  Nejvíc se těším jak na novou motorku tak na italské tratě. Na místě bude i wifina takže se Vás pokusím informovat jak se tam máme + nějaký fotečky.

Zatim ciao Louka

Tak mám pro Vás velkou změnu misto Suzuki jsem koupil Yamahu yz 250f od společnosti PRI Team s kterou doufám navážem další spolupraci.

Tak doufám, že mi motorka sedne a budeme si rozumět.

Louka

Vypádá to, že jsem se už rozhodl a běhěm tohoto týdne si je jedu pro motorku ale bude to motorka motokrosová takže na enduru mě asi už neuvidíte jestli se tomu teda tak dá jěště říct když se jedou dva závody klasického endura.

Pojedu Mčr motokrosu a do toho samozřejmě nějaké kraje. Motocykl už mám vyhlídnutý bude to Suzuki RM-Z450. Tak mi držte palce bude se to hodit.

Jinak 7.února vyrážíme s velkou bandou do Itálie za teplem když tady u nás vůbec netopěj .... budeme tam týděn ladit formu tak doufám, že si na motocykl aspoň trochu zvyknu. Na místě by měla být wifina takže zkusim napsat nějaké postřehy plus foto.

Zatim Ciao Louka

kalendář 2009.xls, (26kB)

Tak tady máme kalendář na sezónu 2009.

Myslím, že se z nás stanou spíše Marotonci.

Posledni komentare
20.01.2009 15:33:11: Enduro končí, cross country začíná smiley${1}
Za to, že jsem na stránky dlouho nic nevložil, jsem nahrál nové video.

Front flip v podání louky HERE

Zdravím všechny po dlouhé době.

Stále se nedějou žadné novinky, akorát chodím do školy, kde mě čekají samé zkoušky zápočty a tak. Takže žádná sranda.

Zatím nevím za jaký team sezónu 2009 pojedu. Ale jestli nabídky nebudou nijak lákavé tak bych chtěl zkusit motocross a enduro vynechat.

Tak uvidíme jak to dopadne každopádně Vám dám vědět.

Ciao Louka 

Přínáším Vám brutální článek o závodu Cross country v Příkrém u Semil, kde to mohlo skončit tragédií......
Do rubriky BAZAR přídány nové věci na prodej.  Stačí kliknout HERE
Tak koukám, že jsem stále nevložil komentář k poslednímu závodu, tak to jdu napravit....

V pátek jsem dorazil do depa a vypadalo to dost kvalitně staní na zpevněným povrchu, sprchy, hajzlíky OJ OJ takže to bylo super.

Vložky vypadali taky hodně dobře a o trati se povídalo, že bude dost kvalitní a taky, že jo. Takže velké díky p. Janoušovi THANKS

1. den

Když jsem ráno vstal byla neuvěřitelná zima a já zrovna nejsem žádnej zimní muž takže kosa nonstop. Jely se 3 kola po 74 km k tomu 5 měřených testů. Věděl jsem moc dobře, že musím tahat protože moji soupeři Horák a Gotvald za mnou byly opravdu pár bodíčků. Ale bohužel celý den mi to nějak nešlo i když mi to nepřipadalo tak časy byly pomalé do toho jsem ještě zůstal v jedný prachový drážce a bylo to vyřešený... věděl jsem, že můj bodový náskok je pryč. Ještě aby toho nebylo málo v druhým kole jsem citíl jak mi začína zánět šlach do rukou a v třetím kole se to už celkem rozjelo. Asi už to bylo načaté ze šestky. I když jsem to dost skazil byl jsem furt 5. ve třídě ale to pro mě znamenolo velkou ztrátu bodů.

2. den

Na druhý den jsem byl hodně dobře naladěn a na závod se těšil. Musel jsem porazit Gotvalda i Horáka potom bychom měli s Horákem stejně bodů a já bych byl před ním diky lepšímu umístění z minulých závodů. Den začínal dobře jel jsem v klidu a vyrovnaně ale stejně jel i můj soupeř dávali jsme si vždy jen pár vtěřin nebo spíš vteřinu. Tak to bylo až do předposledního testu kdy jsem 15m před cílem projížděl bažinou a omylem zavadil o tlačítko OFF v tu chvíli mi chcípla motorka tak jsem ji zkoušel hned nastartovat a nešlo to až po tom co jsem viděl, že musím přepnout tlačítko na ON a až potom startovat dal jsem si aspoň 15 vteřin. Takže velká smůla, naštěstí jsem měl náskok na Gotvalda takže ten mě už nepředjel.  Horák už chybu neudělal a já teda skončil třetí za celý seriál Mistrovství republiky.

Jinak Shreco 2,5i fungovalo moc pěkně a na to, že jsem se na motorce svezl třikrát před závodem tak se mi jelo fatk dobře.

Výsledky:

3. místo - Mez. Mistrovství republiky, třída E1

3. místo - Mez. Mistrovství republiky, třída JUNIOR

3. místo - Mez. Mistrovství republiky, třída Družstva

5. místo - Mez. Mistrovství republiky, trída ABSOLUTNÍ

Takže teď se budu léčit na poslední závod ME, který se jede v Holandsku, jinak ve sředu mě ček můj první vysokoškolský den na Univerzitě Karlově obor tělovýchova a sport tak jsem na to zvědav jak dopadne louka student... ha ha

Fotky z Janovic HERE

1  
2  
3  
4  
5  
..  
10  
11